ceyhan oto kiralama

Üç Kardeşler Rentacar bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Ceyhan oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır.kiralık oto denildiğinde Ceyhan oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim Üç Kardeşler Rentacar araç kiralama hizmetidir.

Oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir.  Vizyonumuz En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada siz degerli müşterilerimize sunmaktır.. Sizlere sunduğumuz 7/24 yol yardımıyla her zaman yanınızdayız. Üç Kardeşler Rentacar güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.
 
Üç Kardeşler Rentacar Kurumsal Oto Kiralama

 

ceyhan üç kardeşler oto kiralama

Firmamız; Üç Kardeşler Rentacar 2017 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Üç Kardeşler Rentacar'da bulacaksınız..

 

 

Üç Kardeşler Rentacar Kurumsal Oto Kiralama

 

Ceyhan Üç Kardeşler araç Kiralama

• İşimizi en doğru şekilde, gönülden ve hakkıyla sahiplenerek yaparız.

• Kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet veririz.

• Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranırız.

• Müşteri odaklı çalışmayı benimseriz bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

• Tüm iletişimlerimizde önce sizleri dinleyerek sorunlarınızı anlarız ve hemen çözüm üreterek sorunlarınızı çözeriz.

 

 

Üç Kardeşler Rentacar Kurumsal Oto Kiralama

 

ceyhan oto kiralama

 

Firmamız; Üç Kardeşler Rentacar 2017 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.

Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.

Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Üç Kardeşler Rentacar'da bulacaksınız.

Firmamızın Adana Ceyahan İlçe Emniyet Müdürlüğü Karşısında hizmetinizdedir.

Neden Üç Kardeşler Rent A Car

Üç Kardeşler Rentacar bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Adana Ceyhan'da oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. Son model araçları ile , kiralık oto denildiğinde Ceyhan 'da oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim Üç Kardeşler Rentacar araç kiralama hizmetidir.

Üç Kardeşler Rent A Car Oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks ve orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada sunan Üç Kardeşler  Rent A Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Üç Kardeşler Rentacar güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

Sitemizde görmüş oldugunuz araç resimleri araçlarımızın birebir orjinal resimleridir.

Üç Kardeşler Rentacar Kurumsal Oto Kiralama


Firmanızın Araç kiralama yöntemiyle artık VIP Aracı Var! Kurumsal platformda, şirketinizin prestijini arttırmak için lüks araç kiralama avantajlarını yaşayın. Müşterileriniz yada şirket bağlantılarınız daha size gelmeden etkilensin. Markasının prestijini sizinle paylaşan, konforuyla ve güç gösterisiyle hayranlık kazandıran markalar .

Kişisel Oto Kiralama

Üç Kardeşler Rentacar Filosundaki gerek VİP Araç kiralama gerekse Lüks ve Orta segment araç kiralama ile farklı isteklere farklı çözümler üretiyor.

Kişisel olarak tercihleriniz dahilinde önceden planladığınız özel günleriniz için Üç Kardeşler Oto kiralama çözüm ortağınız. Deneyimli kadrosuyla size muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatacak tatil ve özel günleriniz için özel çözümler sunuyor. Üç Kardeşler Rent A Car size sorunsuz bir yolculuk deneyimi sağlamak için çözüm ortağınız hemen bize ulaşın ve isteklerinizi belirtmekten çekinmeyin.

Üç Kardeşler Rentacar kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren En iyi kaliteyi En düşük fiyatlarla sağlayan Lüks Araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır. 7 gün 24 saat yol yardımı servisini istediğinizde kullanabilirsiniz.

Kiralık oto sektöründe Kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan Üç Kardeşler Rent a car, İyi yolculuklar diler

 

 

 

YAKIT DURUMUNU KONTROL EDİN

www.uckardeslerotokiralama.com

Tam dolu bir şekilde aldığınız aracı geri götürmeden hemen önce yine tam dolu götürmeniz gerekiyor. Ülkemizde çoğunlukla çeyrek depo altında size kiralanıyor. Yakıt göstergesi hangi çizgideyse başlangıçta buna dikkat edin ve araç tesliminde aynı çizgiye kadar yakıt doldurarak iade edin. Bunu acenteye bırakırsanız aldığınızdan daha fazla doldurulup size daha fazlaya mal olma ihtimali var. Bunun da ücretinin sizden alındığını unutmayın. Eğer fazla yakıtla dönerseniz de bunun ücreti size ödenmez.

SÖZLEŞMEYE DİKKAT EDİN

 

www.uckardeslerotokiralama.com

Araç kiralamak çok kolay olsa da kafa karıştırıcı şeylerle önünüze gelebiliyor. Sürüş esnasında ya da teslim zamanı bir sorunla karşılaşmamak için yapılan anlaşmada tüm detayları incelemek önemli. Sözleşmeyi imzalamadan önce merak edilen her şeyi sormakta da hiçbir sakınca yok. Ancak eğer bu konuda tedirginlik hissediliyorsa, kiralamadan önce esasları araştırmak, bilen biriyle gitmek ve güzel bir pazarlık yapmak oldukça faydalı.

HASAR TESPİTİNE DİKKAT EDİN

 

www.uckardeslerotokiralama.com

Firmalar, araç tesliminde olası bir zararı bulmak için inceleme yapıyor. Ancak eğer dikkatli olunmazsa, önceden meydana gelen bir hasarı siz karşılamak durumunda kalabiliyorsunuz. Bu nedenle ön kiralama sürecinde ve aracı teslim alırken tüm hasar tespitlerini not ettirmek oldukça önemli. Bu en iyi koruma şekillerinden biri olarak biliniyor.Dünyanın neresine gidilirse gidilsin araç kiralama yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar benzerlik gösteriyor. Araç kiralamadan önce hasar tespiti yapmak, anlaşma maddelerini gözden geçirmek gibi detaylar sorunla karşılaşmadan keyifle araç kiralamaya yardımcı oluyor.

ÖZELLİKLE DİKKAT EDİLMESI GEREKENLER

www.uckardeslerotokiralama.com

1- Açık senet vermeyin, mutlaka senette bir fiyat ve aracın plakası yazsın. alacaklı kısımında mutlaka araç kiralama firmasının ismi yazsın 2- Mutlaka araç kiralarken fatura alın faturaya aracın alış tarih saatini plakasını yazdırın 3- Aracın o firmaya ait oldugunu mutlaka öğrenin dışarıdan araç kiralayıp size verebilirler 4- Aracın muayene tarihine bakınız geçmemiş olması gerekir, 5- Aracın sigorta tarihine bakınız 6- Araçta kasko var ise kaskoyu görmek isteyiniz 7- Her hangi bir kaza durumunda serviste kaldığı süre ödenecek midir sorunuz 8- Kaza durumunda yedek araç veriliyor mu sorunuz... ÜÇ KARDEŞLER OTO KİRALAMANIN ÖNCELİĞİ SİZSİNİZ...